POWERKAT REC złomowanie i recykling katalizatorów

Profesjonalnie wycenimy. - Skup katalizatorów cennik

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego skupu katalizatorów w Bielawa to odpowiednie miejsce do wyceny oraz sprzedaży. Cennik skupu katalizatorów ceramicznych, metalowych i sond lambda, liczne badania i opisy katalizatorów. Jesteśmy profesjonalną firmą i staramy się proponować naszym klientom najlepsze warunki współpracy z zakresu utylizacji recyklingu oraz skupu katalizatorów.Ceny informacje, kontakty i porady dla osób zainteresowanych w sprzedaży zużytych katalizatorów samochodowych udzielamy na naszej bezpłatnej telefonicznej wycenie. Posiadamy profesjonalny spektrometr, który pozwala nam na dokładną wycenę każdego otrzymanego od klienta katalizatora. Skupujemy każdą ilość katalizatorów. Oferujemy jawną i rzetelną wycenę. Płatność natychmiastowo na miejscu gotówką. Działamy lokalnie oraz na terenie całego kraju [skup Bielawa] Skup katalizatorów ceramicznych i metalowych.

 

Katalizatory są jednym z głównych składników występujących w nowoczesnych układów wydechowych. Są one zainstalowane inline z kolektora wydechowego, tłumik i rur łączących i pełnią ważną funkcję w odniesieniu do kontroli emisji. Te elementy działają na zasadzie katalizy różne pl reakcje chemiczne, w celu przekształcenia niektórych bardziej szkodliwych lub niebezpiecznych produktów ubocznych spalania wewnętrznego z większą liczbę związków nieszkodliwych. Te trzy podstawowe związki, które są rozpatrywane przez katalizatorów są (tlenku węgla), (węglowodory) i (tlenku azotu i dwutlenku azotu).

 • 1. Doświadczenie : Od lat prowadzimy profesjonalny skup katalizatorów w ilościach detalicznych i hurtowych..

 • 2. Bezpieczeństwo : Dysponujemy niezbędnymi pozwoleniami na przetwarzanie oraz transport katalizatorów.

 • 3. Współpraca : Zapewniamy wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy z naszą firmą.

Recykling to nasza branża.

Obsługujemy punkty skupu złomu, stacje demontażu skup i Klientów indywidualnych.

Rozbudowany system obsługi zapewnia odbiór materiału i wypłatę gotówki nawet w dniu wyceny!

 • Wiarygodny system wyceny , 100% Satysfakscji Gwarantowane!
 • Doświadczona kadra lokalnych przedstawicieli - sprzedaj lokalnie!
 • Szybko, sprawnie i profesjonalnie - sprzedaż w 1 dzień ! Tylko u Nas
Skup katalizatorów Nisko
WYSYŁKOWY SKUP KATALIZATORÓW

Bez wychodzenia z domu sprzedaj swój katalizator.

POWERKAT RECYKLING - sprzedaż wysyłkowa pojedynczych sztuk w powerKAT Pobiedziska to nie problem. Zapoznaj się ze szczegółami metody wysyłkowego skupu.

Sprzedaż katalizatora, odbiór, wycena.
DoŚWIADCZNIE & PROFESJOANIZM

Lata działalności - tysiące zadowolnych Klientów

ZAWSZE AKTUALNE CENY !

 

Nasz cennik katalizatorów opiewa o setki pozycji. W celu adekwatne wyceny stosujemy metodę chemiczno-spektrometyczną na zawartość interesujących nas metali takich jak ROD, PALLAD i Platyna. Ręczny spektrometr XRF pozwala na wycenę ogólną wartości katalizatora w mobilnym trybie u Klienta. Ceny katalizatorów zależne są głównie od cen metali na rynku, ulegają one ciągłym zmianom, dlatego nasz cennik pracuje w sposód dynamiczny aktualizując bazę danych w czasie rzeczywistym. powerKAT system umożliwia wycenę każdego katalizatora, a rozbudowana siatka przedstawicieli pozwala na lokalny odbiór towary. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia na zbiórkę transport i recykling odpadów. Wystawiamy karty KPO i istniejemy w rejestrze BDO. Nasz opatentowany system powerKAT recykling to 100% pewności co do ceny danego modelu katalizatora. W naszym małym laboratorium próbki badamy na profesjonalnym sprzęcie. Wyceń swój katalizator korzystając z naszego cennika #1. Sprzedaż katalizatora z powerKAT jeszcze nigdy nie była tak prosta. Nasz skup specjalizuje się w wysyłkowym skupie katalizatorów - odkupmimy pojedyncze sztuki w najlepszych cenach dla Klienta. Aby sprzedać lokalnie skorzystaj z naszej siatki partnerskiej, którą znajdziesz w zakładce kontakt.

Recykler - Huta Najlepsze ceny - Rafinacja i skup monolitu - PROFESJONALNY PARK MASZYNOWY POZWALA NA KOMPLEKSOWY ODZYSK METALI SZLACHETNYCH, DZIĘKI CZEMU KLIENT ZAWSZE MA GWARANCJE TOP CENY.

Złomowanie aut czy autozłom - prowadzisz skup aut ?*

* chętnie nawiążemy stałą współpracę z firmami : Skup samochodów, auto szrot, auto skup, komis samochodowy - zysk nawet 30 %

 


 

 • Okoliczny punkt skupu ?

  Wycena katalizatora następuje na podstawie badania spektrometrem zawartości metali szlachetnych w monolicie. Cena katalizatora najlepsza w internecie, wycena pojedynych sztuk - wysyłkowy skup katalizatorów. Skupujemy na terenie całego kraju ! Ponadto skupujemy wysyłkowo katalizatory z całej Polski, zapoznaj się z naszą ofertą. U nas dostaniesz za zużyty katalizator najwyższą cenę. Cena katalizatora jest uzależniona od marki samochodu z jakiego pochodzi, skontaktuj się z nami i wyceń katalizator. Skupujemy katalizatory z każdego typu pojazdów. Skup katalizatorów ceramicznych, stalowych i monolitu! Atrakcyjne ceny! Wycena poprzez mms lub e-mail. Istnieje rowniez mozliwosc dojazdu do Klienta przy wiekszych ilosciach. Skontaktuj się z nami. Rozwinięta siatka przedstrawcieli powerKAT Pobiedziska w Polsce oraz skup w okolicach umożliwia skup i złomowanie katalizatora. Wyceny dokonuje specjalista, akceptując cenę realizujemy finalizację transakcji. Skup katalizatorów i monolitu z katalizatorów.

 • Wyślij katalizatory paczką kurireską - od 1 sztuki

  W dobie rozwiniętej logistyki w firmach przewozowych dostarczenie paczki to kwestia chwil. powerKAT Pobiedziska umożliwia odkup katalizatora poprzez skorzystanie z firmy kurierskiej. Możemy zrealizować usługę tak szybko jak wycenimy katalizator który chcesz sprzedać.

 • Skup aut i złomowiska z Nami współpracujące

  + kasacja-skupaut.pl / www: kasacja-skupaut.pl

  + auto-handel.info.pl recykling-centre.pl

  + kupie-auto-net.pl / www: kupie-auto-net.pl

  + autoskup-zlomowanie.pl / www: skupaut-zlomowanie.pl

  + autoone1.pl / www: autoone1.pl/

  + stacjademontazuaut.pl / www: stacjademontazuaut.pl

  + zlomowanie.org.pl / www: zlomowanie.org

Przetwarzając katalizatory dbamy o środowisko
RECYKLING to PRZYSZŁOŚĆ.

 

DLACZEGO powerKAT Pobiedziska Skup ?

 

 • Od 2007 roku istniejemy w branży skupu katalizatorów.
 • Profesjonalny park maszynowy.
 • Baza ponad 9000+ katalizatorów - cennik katalizatorów znajdziesz na stronie. 
 • Rozbudowana sieć punktów odbioru w całej Polsce.
 • Codziennie aktualizowane ceny.
 • Natychmiastowa płatność.

 

Kto chce kupić / sprzedać nowy katalizator do swojego samochodu, jest właściwym miejscu - nasz skup to największy detaliczny recykler w Europie Wschodniej także w regionie i okolicach Skupujemy katalizatory złomu o najwyższej cenie rynkowej od małych, dużych i średnich firm zajmujacych sie złomem/autozlomem, a takze kupujacych / kolekcjonujacych katalizatory. Jeśli jestes jednym z powyższych dostawców i chcialbyś otrzymać wycenę, wyślij nam zdjęcie konkretnych katalizatorów pocztą e-mail, lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Kontakt Cennik